Кропивницький аеропорт готовий майже на 90%

11:06, 01 Вересня, 2021
aeroport1

Під час робочої наради віцепрем’єр міністр України Олег Уруський пообіцяв лобіювати добудову аеропорту в Кропивницькому. Аеропорт готовий майже на 90%.

Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської облдержадміністрації. 

– У рамках президентських ініціатив хочемо відбудовувати і авіаційну галузь. Тим більше ми єдині в Україні, хто має власну навчальну базу та льотну академію. Наш кропивницький аеропорт у відносно гарному стані. Його готовність майже 90%, тому завершення будівництва може бути досить швидким, – зазначила голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна.

За словами начальника льотної академії національного авіаційного університету Олександра Чумака, аеродром у Кропивницькому має всі необхідні кваліфікаційні сертифікати для початку активної роботи. 

– Для цього маємо відповідну інфраструктуру та кваліфікований персонал. Звісно для повного відновлення функціонування потрібно провести низку ремонтних робіт, – каже Олександр Чумак.

Віцепрем’єр міністр Олег Уруський зазначив, що враховуючи те, що у Кропивницькому та області налагоджено виробництво різноманітної продукції, а також регулярно проводиться масштабна агропромислова виставка “Агроекспо” для комфортного відвідування гостей місту просто необхідний робочий аеропорт.

– За результатами сьогоднішньої наради сформуємо відповідне доручення і це питання буде порушуватись мною у міністерстві інфраструктури, – зауважив Олег Уруський, який вчора, 31 серпня, був на Кіровоградщині з робочим візитом

Нагадаємо, цьогоріч у травні обласна робоча група з напрацювання пропозицій аеропортової інфраструктури готувалася подаватися на конкурс до Мінінфраструктури.

 

Останні новини по темі

Кіровоградщина готова стати пілотним проєктом з розвитку річкових перевезень – голова ОДА

240835967 3020368314887375 8409153030907963799 n copy

Дорогу між Вінницею та Кропивницьким відновлюють з використанням металургійних відходів (ВІДЕО)

Читайте також

Новгородківська на Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків, ...

18:11, 10 Грудня, 2023

Качана каша входить до традиційних українських страв, які наші предки могли дозволити собі лише ...

16:28, 10 Грудня, 2023

Найдовша в Європі залізнична вузькоколійка проведе зимовий ретро-тур маршрутом Гайворон-Бершадь ...

13:08, 10 Грудня, 2023