Суспільство

Управлінню будинками Кропивницької міськради передали в постійне користування земельну ділянку готелю “Київ”

. 2615

Сьогодні депутати на сесії проголосували за передачу комунальному підприємству «Управління будинками Кропивницької міської ради» у постійне користування земельної ділянки по вулиці Великій Перспективній, 50. Йдеться про земельну ділянку 0,3740 га, де розміщений готель “Київ”.

zem

Кропивницька міська рада припинила Кіровоградському в/о готельного господарства право постійного користування землею загальною площею 0,35 га по вул. Великій Перспективній, 50 (вул. Карла Маркса) для розміщення готелю «Київ», у зв’язку з переходом права власності на нежитлове приміщення, яке розміщене на земельній ділянці. 

– Передати комунальному підприємству «Управління будинками Кропивницької міської ради» у постійне користування земельну ділянку (кадастровий № 3510100000:29:272:9098) загальною площею 0,3740 га (у тому числі по угіддях: 0,3740 га – землі під соціально-культурними об’єктами) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування за рахунок земель житлової та громадської забудови. Комунальному підприємству «Управління будинками Кропивницької міської ради» зареєструвати право на земельну ділянку передану у постійне користування, згідно з чинним законодавством України, – зазначено в проєкті рішення

zem1

Нагадаємо, готель "Київ" був найбільшим об’єктом комунальної власності. Роками орендар за величезне приміщення в центрі міста платив 10 тисяч гривень у місяця. З квітня 2019 орендну плату за приміщення підняли до майже 1,2 млн грн в місяць і орендарі накопичили борг в 6,5 млн грн. Згодом через суд право оренди на готель скасували.

У Кропивницькому створюють умови для інвестора під готельний бізнес-центр.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама