В Помічнянській школі повністю відмовились від паперових класних журналів

10:59, 09 Вересня, 2021

У Помічнянській школі №1 у цьому навчальному році повністю відмовилися від паперових класних журналів. Натомість впровадили електронний журнал, як  найкращий спосіб розв’язання щоденних питань, пов’язаних з освітнім процесом  як для  школи, так і для батьків та учнів, повідомляє Кіровоградське регіональне відділення Асоціації міст України.

Перший крок на шляху диджиталізації освітнього процесу зробили у грудні 2020-го. На засіданні педагогічної ради школи вперше обговорили можливість впровадження платформою E-schools.info електронних журналів в освітній процес закладу. Торік в лютому під час батьківських зборів з сервісом ознайомили і батьків учнів. Пандемія та впровадження карантину 2020 року прискорили процес використання електронної платформи. Вже з 12 березня минулого року під час дистанційного навчання вчителі почали застосовувати сервіс Е-журналу повною мірою. За короткий проміжок часу вся шкільна спільнота долучилася до цього сучасного функціоналу.

«Це перший пілотний проєкт не тільки в громаді, а й в області, – каже Ніна Семашко, очільниця управління освіти Помічнянської міської ради. – Ми переконані, що цей досвід приживеться. Адже електронний журнал замість паперового – це сучасно, екологічно, бюджетно.

Крім того, електронний журнал є безплатним і його запровадження сприяє зменшенню витрат міського бюджету на придбання паперових журналів для кожного класу та витрат батьків на купівлю паперових щоденників для своїх дітей. Серед переваг ми також можемо констатувати, що повний перехід школи на цифрову освітню платформу надав учням, батькам вчителям додаткові можливості не тільки  електронного щоденника, а й комунікаційного майданчика».

Довідково: Платформа E-schools.info забезпечує вчителів, батьків та учнів цілодобовим доступом до шкільних оцінок, статистики відвідуваності та інших ресурсів електронного класного журналу. Також користувачі отримують доступ до актуального переліку уроків в режимі онлайн з мобільних пристроїв або персонального комп’ютера.

 

Останні новини по темі
В області зробили понад двісті тисяч щеплень від COVID-19
vakcunacia
241459389 4035280219914984 8474902631588408859 n
18-річний кропивничанин зізнався, що працював наркокур’єром (ФОТО)
Читайте також

У Голованівській громаді, що на Кіровоградщині, фермерське господарство відсудило у селищної ради право на 47 гектарів ріллі. Як виявилося, право на користування ділянкою господ...

17:53, 18 Червня, 2024

Дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників на фронті.

17:28, 18 Червня, 2024

Президент України підписав закон про спільну роумінгову зону  з Європейським Союзом.

17:04, 18 Червня, 2024