У Новопразькій громаді батьки сплачуватимуть 50% вартості шкільного харчування

09:47, 10 Вересня, 2021

Вартість обіду буде 23 грн у Новопразькому та Шарівському навчально-виховних комплексах та 20 грн у Новопразькому НВО. Батьки сплачуватимуть 50% від вартості.

Фото умовне

За організацію харчування учнів у школах та садочках Новопразької громади до кінця 2021 року місцеві депутати проголосували на черговій сесії.  

У Новопразькому НВК, Шарівському НВК та Новопразькому НВО директори мають організувати також одноразове гаряче харчування для усіх школярів. 

Директори Новопразького НВО та Шарівського НВК мають організувати гаряче триразове харчування для дошкільнят у своїх дитсадках. Вартість такого харчування для однієї дитини у день складає 43 грн. Батьки сплачуватимуть 40% від цієї суми. Дошкільнят-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей переселенців, учасників АТО/ООС, ліквідаторів аварії на ЧАЕС та дітей з особливими освітніми потребами годуватимуть безплатно. Від плати за харчування звільнили також батьків, що мають мінімальний дохід, встановлений законом. Половину від вартості платитимуть багатодітні сім’ї.

Нагадаємо, сніданки в молодшій школі в Кропивницькому стали платними.

 

Останні новини по темі
Під час пожежі будинку на Тараса Карпи врятували жінку (ФОТО)
DSC 6884
pazient covid
В області 13 нових пацієнтів з COVID-19
Читайте також

Сьогодні у суді в Кропивницькому почали розглядати справу про обвинувачення військового у підробці довідки про поранення. Загалом же у судах розглядатимуть три подібних справи, ...

18:04, 12 Квітня, 2024

Гурівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника-земляка Павла Мальцева....

17:43, 12 Квітня, 2024

Національна енергопостачальна компанія “Укренерго” закликала українців економити електроенергію....

15:45, 12 Квітня, 2024