У Кропивницькому відкриють новий творчий простір

14:57, 14 Вересня, 2021

16 вересня на базі обласного Центру народної творчості (вул. Гоголя, 66/50) відкриють креативний простір «Пектораль». У просторі охочі збиратимуться на різні майстер-класи, зустрічі та заходи з художниками, фотографами. 

Фото умовне

Про це “Гречці” повідомили в Центрі народної творчості. 

Щомісяця буде план таких заходів. Зустрічі та спілкування в просторі відбуватимуться щосуботи. Вхід – безплатний.

У рамках відкриття нового простору, яке заплановане на 12:00, презентують колекцію картин-барельєфів Ігоря Чірухіна з Кропивницького. А ще буде виставка колекції старовинних домотканих килимів, зібраних по області. Серед них буде килим 1913 року, який привезли з колишнього Петрівського району. 

Майстриня з килимарства Валентина Добровольська спільної зі своїми вихованцями з етногуртка при школі №6 проведуть майстер-класи з килимарства.

Усе це відбуватиметься під виступи саксофоніста Анатолія Гаїна, соліста Аджамського центрального сільського будинку культури.

Нагадаємо, цьогоріч у червні в Кропивницькому відкрили літній майданчик Mir2.0

Останні новини по темі
Програма фестивалю «Вересневі самоцвіти» на Хуторі Надія
v3
dim
Двоє кропивничан отримали ордери на квартири
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024