У Кропивницькому відкриють новий творчий простір

14:57, 14 Вересня, 2021

16 вересня на базі обласного Центру народної творчості (вул. Гоголя, 66/50) відкриють креативний простір «Пектораль». У просторі охочі збиратимуться на різні майстер-класи, зустрічі та заходи з художниками, фотографами. 

Фото умовне

Про це “Гречці” повідомили в Центрі народної творчості. 

Щомісяця буде план таких заходів. Зустрічі та спілкування в просторі відбуватимуться щосуботи. Вхід – безплатний.

У рамках відкриття нового простору, яке заплановане на 12:00, презентують колекцію картин-барельєфів Ігоря Чірухіна з Кропивницького. А ще буде виставка колекції старовинних домотканих килимів, зібраних по області. Серед них буде килим 1913 року, який привезли з колишнього Петрівського району. 

Майстриня з килимарства Валентина Добровольська спільної зі своїми вихованцями з етногуртка при школі №6 проведуть майстер-класи з килимарства.

Усе це відбуватиметься під виступи саксофоніста Анатолія Гаїна, соліста Аджамського центрального сільського будинку культури.

Нагадаємо, цьогоріч у червні в Кропивницькому відкрили літній майданчик Mir2.0

Останні новини по темі
Програма фестивалю «Вересневі самоцвіти» на Хуторі Надія
v3
dim
Двоє кропивничан отримали ордери на квартири
Читайте також

В ніч з 23 на 24 лютого захисники знищили керовану авіаційну ракету Х-59 та 5 «шахедів»над Кіровоградською областю....

09:08, 24 Лютого, 2024

У лютому 2024 року буде два роки як росія здійснила повномасштабне вторгення в Україну. Як українці навчились жити під регулярними обстрілами та що змінилось за ці роки?...

08:58, 24 Лютого, 2024

У Кропивницькому суд виніс вирок керівнику фермерського господарства, який взяв мільйонні позики у приватної особи начебто для підприємства, проте привласнив гроші собі....

17:43, 23 Лютого, 2024