Майже 15 мільйонів Кіровоградщина витратила на ремонт медичних систем киснепостачання

15:37, 14 Вересня, 2021

Кропивницькі медакзлади, скориставшись можливостями ковідних закупівель, без конкуренції за рік замовили послуг з ремонту систем киснепостачання та супутніх робіт на 14,82 млн грн. Загалом за цей період в області підписали 14 подібних контрактів.

Найбільшим замовником, що використав третину від загальної суми, стало Територіальне медичне об’єднання МВС України по Кіровоградській області. Замовник підписав лише два контракти, однак один з них, що стосувався постачання обладнання для системи киснепостачання, «заважив» на 4,91 мільйона гривень. За ці кошти замовник отримав кисневий генератор, два повітряні компресори, кисневу рампу на 10 балонів, розетку медичного газу та кисневий редуктор. Підрядником виявилась прописане у Києві ТОВ «Алві-Лайн» бучацького підприємця Олега Соколова.

Кіровоградський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни, заключивши загалом 5 угод на суму 4,7 мільйона гривень посів друге місце у цьому рейтингу. Найбільше замовлення, вартістю 3,25 мільйона, стосувалось придбання киснеподавальних пристроїв, зокрема панелей кінцевого розподілення медичних газів, кутових штрекерів, витратомірів-зволожувачів, а також двоплечової кисневої рампи на 10 балонів. Підрядником було обрано ТОВ «Стеріл системз  інжинірінг», що належить депутату Давидівської сільської ради Андрієві Дементієнко.

Ще 1,7 мільйона госпіталь мав заплатити ТОВ «ОВК-Технолоджі» Олени Вдовиченко, за власне саму реконструкцію системи. Однак у підсумку сторони підписали додаткову угоду, зменшивши витрати до 1,29 мільйона гривень. Залишок від загальної суми витрат розподілили між оплатою послуг проєктування та нагляду за виконанням будівельних робіт.

Дещо менше від колег обласного підпорядкування витратила на приведення до ладу своєї системи Центральна міська лікарня Кропивницького. Загалом виклавши за три контракти 3,85 мільйона гривень найбільше грошей медзаклад витратив на оплату робіт з реконструкції системи киснепостачання стаціонару №1 – 3,1 мільйона. Виконувати роботи довірили ТОВ «Кронос-Лідер» Андрія Жили. Підприємство знане кропивничанам, як підрядник на реконструкції Арки, а також попереднє місце роботи начальника управління капбудівництва Кропивницької міської ради Сергія Білоконя.

Павло Лісниченко

#досвід_регіонів

 #досвід_регіонів_ковідні_закупівлі

 

Останні новини по темі
В області пацієнти з діабетом зможуть отримати інсуліни безоплатно
diabet
vac
У яких закладах освіти області вакциновані усі працівники
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024