В області ліквідували ще одну нарколабораторію (ФОТО)
Під час обшуків помешкання 41-річного місцевого жителя чоловіка виявили та вилучили сировину та обладнання для виготовлення наркотиків, а також готові до вживання наркотичні засоби.
Про це повідомляє пресслужба поліції Кіровоградщини.
Всього під час обшуків з незаконного обігу вилучили 11 zip-пакетів з речовиною схожою на психотропну речовину – метамфетамін, канабіс, пластикові та скляні ємності різних об’ємів з вмістом кислот та хімічних розчинників, які використовуються для виготовлення наркотичних засобів у лабораторних умовах, загальним об’ємом близько 40 літрів, скляні колби та полімерні прозорі трубки, подрібнювачі та пристрої для вживання канабісу, кавомолку із залишками білої порошкоподібної речовини.
Триває розслідування в рамках кримінального провадження розпочатого за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).
Вилучені речові докази направили на експертизу.
Якщо ж за висновками експертів вилучена речовина виявиться наркотичною, подію кваліфікуватимуть за ч. 2 ст. 313 КК України (викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, чи заволодіння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем та інші незаконні дії з таким обладнанням).
Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років.
Нагадаємо, навесні СБУ викрила угруповання, яке виготовляло та продавало наркотики у Кіровоградській та Вінницькій областях.