Презентували туристичний портал Кіровоградщини

10:48, 29 Вересня, 2021

Сьогодні в рамках інтерактивної конференції “Туризм vs бізнес: від пропозиції до попиту” презентували інформаційний туристичний портал Кіровоградщини.

Ознайомитися з ним детально можна за посиланням https://travel.library.kr.ua/

– Територій і локацій в регіоні дуже багато, – зазначила директорка обласної бібліотеки імені Чижевського Валентина Животовська під час презентації порталу. Нагадаємо, саме на базі бібліотеки і створили туристичний портал.

Всього наразі в області понад 200 туристичних маршрутів, більше як 45 сільських садиб, 71 туристична агенція та є 5,6 тисяч об’єктів культурної спадщини.

Загалом у планах, що портал буде не сталим, а доповнюватиметься новими туристичними локаціями та маршрутами. До наповнення порталу зможе долучитися кожен охочий. Для цього треба буде написати на travel@library.kr.ua.

На порталі є карта, на якій будуть представлені туристичні об’єкти в громадах та 30 туристичних магнітів, обрані до 30-річчя Незалежності України.

При цьому під час презентації порталу зауважили, що було б добре, якби кожна територія мала б подію, яку могли б внести до туристичного порталу в рубрику “Календар подій”.

Туристичний портал представлений також у фейсбуці, інстаграмі та ютюбі.

 

Останні новини по темі
Пункт вакцинації від COVID-19 запрацює у медуніверситеті Кропивницького
welcome
Лише 63% дітей на Кіровоградщині повністю щеплені від кору
Читайте також

У Голованівській громаді, що на Кіровоградщині, фермерське господарство відсудило у селищної ради право на 47 гектарів ріллі. Як виявилося, право на користування ділянкою господ...

17:53, 18 Червня, 2024

Дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників на фронті.

17:28, 18 Червня, 2024

Президент України підписав закон про спільну роумінгову зону  з Європейським Союзом.

17:04, 18 Червня, 2024