За 50 тисяч і 30 днів: як громада на Кіровоградщині спільними силами звела дитячий майданчик (ФОТО)

15:11, 29 Вересня, 2021
22

 

27 вересня селі Петрове Знам’янської громади відкрили новий дитячий майданчик. Це результат першого проєкту соціальної дії, який реалізували активісти громади.

 

У мікрорайоні Суслове живе 450 мешканців. З них 60 – діти до 12 років, для яких тут зовсім не було розваг.

Але з вересня все почало змінюватись.

Одну із захаращених з ділянок садово-городнього кооперативу «Північний» почали переоблаштовувати у дитячий майданчик.

11 8

Ініціатором змін стала громадська активістка та голова ГО «ЦЕГРІН-РАЗОМ» Тетяна Захарчук. На втілення ідеї вона отримала підтримку проєкту соціальної дії від фонду “Об’єднання”, Чеської Республіки в Україні та Знам’янської міської ради.

– За визнанням нашого проекту слідувало дві важливі складові участі: фінансування проекту у розмірі 50 тис. грн. – за фондом, та соціальна участь людей – у облаштуванні майданчика, – каже Тетяна.

Від першого дня активні мешканці Суслового зібрались і почали прибирати територію від чагарників, вирубали всю поросль, мілкорослі дерева та підготували територію для планування.

За кілька днів стало зрозумілим, що грошей, виділених у вигляді гранту, буде замало для реалізації задуму. На допомогу прийшли друзі, партнери та інші громадські організації громади.

Плануванням та облаштуванням території, грейдеруванням, роботою важкої техніки, додатковим забезпеченням щебенем та відсівом, допомогою у облаштуванні квіткових клумб та установки обладнання – займала сьГО «Єдність Кіровоградщини» на чолі з Олегом та Юрієм Гребенюками.

11 5

11 1

Долучилась до проєкту і ГО «Жіночий Дзен» Ірини Варакути.

Над облаштуванням працювали і багато місцевих родин: Вікторія та Станіслав Корнєйчук, Віталій Абільхаіров, Олена Абільхаірова, Анна Олещенко, Оксана Петровська, Олександр Корнєйчук, Олександр Літвінов, Іван та Віталій Волокітіни, Сергій Савченко, Тетяна Левіцька разом з діточками, Сергій Войчишин, Анна Посторонко, Наталія Савченко, Дар’я Савченко, Артем Томащук, Максим Нетребський, Дмитро Трофімчук та Оксана Трофімчук, Сергій та Марія Зіноватні.

11 3

11 12

Велика-велика команда, всі, хто тут присутній, батьки і діти, міська рада й інші громадські організації – це величезна сила, яка може зробити за 30 днів те, що за рік важко одному. Всі ці зусилля доводять, що разом можливо перевернути гори, – сказали на відкритті майданчика Олег та Юрій Гребенюки.

Даруючи надію, що ініціативи громади будуть втілюватись у життя і надалі, секретар Знам’янської міської ради Вікторія Зеленська, запевнила, що за підтримки міського голови Володимира Сокирка, у громаді ще і ще будуть виникати нові проекти.

11 copy

За матеріалами Komora.info

 

Останні новини по темі

Екскомандира військової частини на Кіровоградщині підозрюють у розкраданні грошей на ремонті

groshi copy copy
groshi

За землю і нерухомість: кропивничани заборгували 66 мільйонів

Читайте також

Найдовша в Європі залізнична вузькоколійка проведе зимовий ретро-тур маршрутом Гайворон-Бершадь ...

13:08, 10 Грудня, 2023

У Новоандріївці, що в Кропивницькому районі, виставили на приватизаційний аукціон будівлю ветклініки ...

12:53, 10 Грудня, 2023

Для жителів України і зокрема Кіровоградщини «Укрпошта» спільно з ЮНІСЕФ запустили новорічний ...

11:27, 10 Грудня, 2023