У дев’яти громадах області вчитимуть залучати інвесторів

14:53, 30 Вересня, 2021
investuzii

Фахівці дев’яти громад Кіровоградської області візьмуть участь в ініціативі «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу у громадах». Навчання стартує з 6 жовтня.

Відбір громад для участі в ініціативі відбувався на конкурсних засадах. З 264 претендентів обрали 192 громади, з них дев’ять представляють Кіровоградщину:

  • Бобринецька міська територіальна громада
  • Гайворонська міська територіальна громада
  • Гурівська сільська територіальна громада
  • Знам’янська міська територіальна громада
  • Онуфріївська селищна територіальна громада
  • Пантаївська селищна територіальна громада
  • Піщанобрідська сільська територіальна громада
  • Помічнянська міська територіальна громада
  • Устинівська селищна територіальна громада

– Кожна територіальна громада зацікавлена, щоб на її території створювалися нові робочі місця, працювали підприємства та знаходилися інвестори для проєктів. Це дає можливість економічного розвитку, підвищення спроможності території, підтримки соціальних проєктів. В рамках даної ініціативи громади будуть вчитися комунікації з бізнесом, отримають знання та навички щодо інструментів підтримки бізнесу та залучення інвестицій, – розповів керівник регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою” у Кіровоградській області Олег Яременко.

Ініціатива “Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу у громадах”, яку впроваджує Клуб Ділових Людей Україна за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», складається з двох етапів.

На першому етапі фахівці громад візьмуть участь у навчанні за такими напрямками: модель системної взаємодії громади із локальним бізнесом, інструменти підтримки бізнесу в громаді та інструменти залучення інвестицій в громаду.

На другому етапі серед 192 громад оберуть 24, які отримають консультаційний супровід в розробці та впровадженні інструментів сприяння бізнесу. Цей етап триватиме з лютого по червень 2022 року.

***

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

 

Останні новини по темі

У Знам’янці виростили гарбуз-гігант (ФОТО)

DSC06390
н 2

Колишні в’язні організували наркобізнес у виправній колонії (ФОТО)

Читайте також

Учні Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради відзначили День Святого ...

19:18, 6 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України і Дня Святого Миколая, відбулось ...

16:36, 6 Грудня, 2023

У Дитячо-юнацькій спортивій школі № 2 у Кропивницькому стартував набір дітей на безкоштовне навчання ...

16:33, 6 Грудня, 2023