Суспільство

Спроба №2: знову шукають претендентів на посаду директора театру імені Кропивницького

 Автор: Валерія Жовтун. 2979

Оголосили конкурс на заміщення вакантної посади директора – художнього керівника комунального закладу «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.М.Л.Кропивницького».

teatr

5 жовтня голова обласної ради Сергій Шульга підписав відповідне розпорядження про оголошення конкурсу, повідомляє обласна рада.

Буде сформована конкурсна комісія, яка складатиметься з трьох представників обласної ради та облдержадміністрації, трьох представників трудового колективу, які не працюють у театрі, та трьох представників громадських організацій зі сфери культури відповідного функціонального спрямування.

Серед вимог до кандидатів на посад: вища освіта, стаж роботи у галузі культури не менше 3 років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими й моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов‘язки.

Нагадаємо, цьогоріч влітку вибори керівника театру не обійшлися без скандалу. Серед претендентів, які подались на конкурс були Євген Курман та Ігор Спінул. Згодом ці кандидати на посаду відкликали заяви про допуск до конкурсу. У серпні очільник обласної ради Сергій Шульга анонсував, що “буде новий конкурс і нові претенденти”.

 

Поширюйте

Коментуйте