Для роботи пересувних відділень «Укрпошти» в області закуплять 78 автомобілів

10:58, 08 Жовтня, 2021

В області обговорили новий формат роботи відділень «Укрпошти», повідомляє пресслужба облдержадміністрації

Наразі відбувається реформування роботи відділень у невеликих населених пунктах. 

«Зміни торкнуться навіть не всі населені пункти з чисельністю жителів менш як 1200 осіб. Села, де понад 700 жителів матимуть місцеву листоношу. У зовсім маленьких за чисельністю населених пунктах працюватимуть пересувні відділення зв’язку», – розповіла виконуюча обов’язки керівника дирекції «Укрпошти» у Кіровоградській області Тетяна Капустіна.

За її словами, реформа полягає в тому, що населені пункти з чисельністю жителів до 1200 людей переведуть в формат пересувного відділення зв’язку. Пересувне відділення – це автомобіль, який перевозить начальника відділення, листоношу і водія. Коли начальник такого відділення знаходиться у приміщенні, листоноша разом з водієм курсує населеним пунктом і доставляє пенсію та періодичні видання, надає інші послуги.

Заступник голови ОДА Сергій Поліщук розповів, що в області закуплять 78 автомобілів для роботи «Укрпошти». Частина автівок вже працює в Знам’янці, Олександрії, Бобринці, Долинській. Передбачена закупівля автомобілів також для інших населених пунктів в районах.

 Фото «Укрпошта»

Останні новини по темі
Ознаки депресії: як самостійно перевірити себе
depresia
photo 2021 09 26 09 46 41
Шукають свідків та очевидців смертельної ДТП в Долинській
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024