Суспільство

Давні пісні та відверті розмови: у мережі з’явилась друга серія проєку «Баба Єлька.Експедиція на піч» (ВІДЕО)

. 1261

Другий епізод телепроєкту «Баба Єлька. Експедиція на піч», де його учасниці: Світлана Листюк, Інна Тільнова та Світлана Буланова їдуть у села Табанове та Лещівка Голованівського району вже у YouTube.

20c6f9960a24c7e2b0443d3c322fc055 1

У другій серії телепроєкту: давні пісні у техніці хвильового співу, заповідне урочище у долині річки Ятрань та відверті розмови з жінками про раніше табуйовані у суспільстві теми – пологи, контрацепція, тощо.

Загалом, проєкт містить 12 історій, які виходять щонеділі. У першій серії йшлось про село Копенкувате.

"Баба Єлька. Експедиція на піч" – це вже другий проєкт від Кіровоградщини, реалізований у відкритому конкурсному відборі "Створюй з Суспільним", перший – тревел-шоу «Недалечко». Цикл програм «Баба Єлька. Експедиція на піч» – це телеверсія заснованого волонтерами фольклорно-етнографічного проєкту «Баба Єлька», який вже третій рік діє на Кіровоградщині й нині переріс у просвітницький рух. Три кропивничанки їздять регіоном, щоб розпитати старожилів Кіровоградської області про давні звичаї, свідчення про трагічні події – голодомори, війни, зібрати вцілілі побутові речі, записати пісні, які вони пам’ятають.  

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама