Коли у Кропивницькому школярі підуть на канікули

10:02, 12 Жовтня, 2021

Осінні канікули для школярів з Кропивницького розпочнуться із 18 жовтня.

 

Про це повідомила начальниця управління освіти Лариса Костенко.

За її словами, канікули триватимуть з 18 по 31 жовтня у 34 закладах освіти. Виняток один підрозділ наукового ліцею, що знаходиться в приміщенні педагогічного університету. Ліцеїсти матимуть великі зимові канікули в січні.

Із 23 і 25 жовтня на тиждень заплановані канікули у шістьох закладах освіти, але сьогодні на педрадах будуть радитись, тому що є проблеми з дотриманням температурного режиму. Можливо, всі заклади освіти, за винятком класів наукового ліцею підуть на канікули з понеділка, – каже Лариса Костенко.

Під час канікул працюватимуть всі заклади позашкільної освіти, 5 стаціонарних закладів і 20 центрів позашкільної освіти при школах. Графік роботи буде на сайті управління освіти.

Останні новини по темі
Горіли квартири та дах будинку в Кропивницькому (ФОТО)
DSC 9035
perevezennja
Нещепленим від ковіду українцям заборонять подорожувати країною громадським транспортом
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024