У садочках Кропивницького грітимуться обігрівачами, поки не увімкнуть центральне опалення

10:26, 12 Жовтня, 2021

На сьогодні у Кропивницькому лише три дитячі садки №21, 23, 71 користуються електроопаленням.

Як повідомила начальниця управління освіти Лариса Костенко, всі інші дитсадки на централізованому опаленні і чекають початку опалювального сезону в місті.

Варто зазначити, у Кропивницькому розпочнеться опалювальний сезон за умов, якщо середньодобова температура впродовж трьох діб буде менш як 8 градусів тепла. 

 – У садочках дозволено використовувати безпечні засоби, які дозволяють підняти температуру. Ми моніторимо кожен день, даємо рекомендації керівникам закладів. У деяких приміщеннях стоять датчики і ми бачимо температурний режим, – каже Лариса Костенко. – У нас є плани модернізації, щоб пристроїв електропідігріву приміщень було більше, але це питання ще вивчається. Розуміємо ті незручності які зараз є, очікуємо що ситуація найближчим часом зміниться.

Нагадаємо, осінні канікули для школярів з Кропивницького розпочнуться із 18 жовтня.

Останні новини по темі
В онкоцентрі безкоштовно і без направлення консультуватимуть щодо раку молочної залози
Depositphotos 11049161 S
DSC 9035
Горіли квартири та дах будинку в Кропивницькому (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому суд виніс вирок керівнику фермерського господарства, який взяв мільйонні позики у приватної особи начебто для підприємства, проте привласнив гроші собі....

17:43, 23 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків-захисників. 

17:13, 23 Лютого, 2024

Протягом цього тижня, із 19 по 23 лютого, відзнаки отримали воїни із Кіровоградщини, які служать у  41-й окремій механізованій бригаді ЗСУ. ...

16:35, 23 Лютого, 2024