У третій серії проєкту «Баба Єлька. Експедиція на піч» показали Цибулеве (ВІДЕО)

09:26, 18 Жовтня, 2021

Третій епізод телепроєкту «Баба Єлька. Експедиція на піч», де його учасниці: Світлана Листюк, Інна Тільнова та Світлана Буланова їдуть у село Цибулеве вже у YouTube.

 

У третій серії телепроєкту: покинута школа у селі Веселий Кут, “Івангородські дівчата” і їх деталі гардеробу та чому дослідниці повертаються у Цибулеве.

Загалом, проєкт містить 12 історій, які виходять щонеділі. У першій серії йшлось про село Копенкувате.

«Баба Єлька. Експедиція на піч» – це вже другий проєкт від Кіровоградщини, реалізований у відкритому конкурсному відборі «Створюй з Суспільним», перший – тревел-шоу «Недалечко». Цикл програм «Баба Єлька. Експедиція на піч» – це телеверсія заснованого волонтерами фольклорно-етнографічного проєкту «Баба Єлька», який вже третій рік діє на Кіровоградщині й нині переріс у просвітницький рух. Три кропивничанки їздять регіоном, щоб розпитати старожилів Кіровоградської області про давні звичаї, свідчення про трагічні події – голодомори, війни, зібрати вцілілі побутові речі, записати пісні, які вони пам’ятають.

 

Останні новини по темі
«Олександрія» програла полтавській «Ворсклі»
2021 10 17 fco
COVID 19
За добу 71 житель області захворів на COVID-19
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024