Кропивничанин просить впорядкувати рекламу та вивіски на вулицях міста

16:00, 02 Листопада, 2021

Сьогодні з’явилася петиція створити зрозумілі та прозорі правила розміщення реклами та вивісок, аби не спотворювати значну частину фасадів в Кропивницькому.

За словами автора петиції Дмитро Бабак, українські міста вже почали впорядковувати розміщення зовнішньої реклами та вивісок, зокрема, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Дніпро.  

Для впорядкування розміщення рекламних елементів та вивісок на фасадах будівель Дмитро Бабак пропонує створити комісію із залученням профільного заступника міського голови, управління містобудування та архітектури, депутатів, представників місцевого бізнесу, громадських організацій та громадськості для розробки Принципів візуальної організації розміщення рекламних засобів, вивісок і табличок на фасадах будівель в Кропивницькому.

Також пропонує організувати круглий стіл із представниками громадських організацій для напрацювання співпраці із виявлення та ліквідації самовільно розміщених рекламних вивісок на вулицях міста.

До кінця збору підписів під петицією залишилось 45 днів.

 

Останні новини по темі
Біля Ковалівського парку з’явився новий мурал (ВІДЕО)
IMG 1736
35454 1200x800 2
Олександр Мосін: реконструкція Центрального скверу у Кропивницькому відбуватиметься за участі громадських активістів
Читайте також

Сьогодні у суді в Кропивницькому почали розглядати справу про обвинувачення військового у підробці довідки про поранення. Загалом же у судах розглядатимуть три подібних справи, ...

18:04, 12 Квітня, 2024

Гурівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника-земляка Павла Мальцева....

17:43, 12 Квітня, 2024

Національна енергопостачальна компанія “Укренерго” закликала українців економити електроенергію....

15:45, 12 Квітня, 2024