В області з’являться літературні туристичні маршрути

17:04, 10 Листопада, 2021

Нові туристичні маршрути, пов‘язані з життям письменників, які народилися і творили на Кіровоградщині, запропонує жителям і гостям регіону інформаційно-туристичний центр області.

Про це повідомляє Кіровоградська обласна рада.

«У нас є ще багато ідей. Одна з них – напрацювати літературні туристичні маршрути. Кіровоградщина багата на талановитих письменників, які тут народилися або ж знаходили своє натхнення. Тож до початку нового сезону зможемо презентувати літературні маршрути», – зазначив голова обласної ради Сергій Шульга 9 листопада під час відкриття інформаційно-туристичного центру, який запрацював на базі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Чижевського.

Обласний інформаційно-туристичний центр, зокрема, надаватиме інформацію про туристичні маршрути на території регіону, про об’єкти історії, культури, пам’яток природи, про культурні, спортивні та суспільні події, про роботу громадського транспорту, про кафе і ресторани, про готелі та хостели, про заклади охорони здоров‘я, а також про операторів внутрішнього туристичного ринку й акредитованих гідів та екскурсоводів.

Нагадаємо, в області створили туристичний портал.

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині померли ще 10 пацієнтів з ковідом
coronavirusMaska
schvl
В обласній лікарні зайняті усі апарати ШВЛ – головна лікарка
Читайте також

Шорти — це базовий елемент гардероба на літній сезон. Якщо ви ще в пошуках свого ідеального фасону, то ця стаття для вас. У 2024 році жіночі шорти стали набагато зручнішими, адж...

10:55, 18 Липня, 2024

Кропивницький регіон долучився до проєкту «Укрпошта.Аптека», в рамках якого можна замовити доставку ліків до найближчого поштового відділення. Для цього достатньо мати телефон.&...

10:30, 18 Липня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 18 липня, через аварійні роботи жителі мікрорайону Радист тимчасово залишилися без води....

10:09, 18 Липня, 2024