Під час перевірки було тепло: чи мерзне інженерний коледж у Кропивницькому?

12:58, 11 Листопада, 2021

До «Гречки» анонімно звернулась мама студента інженерного коледжу. За її інформацією в закладі холодно, через це хворіють студенти. В обласному департаменті освіти кажуть, інформація після перевірки не підтвердилась.

7 чи 18 градусів?

Вже протягом кількох тижнів температура в коледжі не відповідає санітарно-гігієнічним нормам і становить близько 7-14 градусів залежно від кабінету, в яких навчається син та його одногрупники. Внаслідок такої холодної температури та відсутності опалення багато студентів хворіють, – йдеться у повідомленні жінки.

Вона каже, що звернулася на гарячу лінію обласної державної адміністрації з проханням перевірити навчальний заклад щодо відповідності температурного режиму встановленим нормам. Була направлена комісія, яка зафіксувала температуру, яка відповідає нормам.

Мені повідомили, що проблема вирішена і температура досягає 18 градусів, хоча насправді у приміщенні значно холодніше і опалення ніхто так добре не ввімкнув, – написала жінка.

Про те, що температура в нормі стверджує і заступник директора обласного департаменту освіти та науки ОДА Володимир Таборанський. В більшості кабінетів за рахунок централізованого опалення 17-18 градусів тепла, в окремих кабінетах використовують електрообігрівачі.

«Масових скарг немає»

За інформацією директора коледжу Миколи Сторожука наразі температура в коледжі відповідає встановленим нормам, в кабінетах 17-18 градусів. В разі потреби також використовуються електрообігрівачі, щоб утримувати рівень температури на належному рівні в окремих приміщеннях, – каже Володимир Таборанський.

Як повідомив Володимир Таборанський, скарги по цьому закладу надходять з 18 жовтня, коли ще не було включено опалення. 4 листопада заклад відвідали представники Держпродспоживслужби, інспектор перевірив температурний режим.

Під час перевірки 4 листопада було підтверджено, що температурний режим відповідає нормам, – додав посадовець.

За інформацією директора коледжу скарги надходили до різних установ: обласної державної адміністрації, обласної ради, Держпродспоживслужби з однієї електронної адреси.

Немає скарг від багатьох людей. Це одна людина не вдоволена, але її скарги щодо температурного режиму не відповідають дійсності, – каже Володимир Таборанський.

Як повідомили в Держпродспоживслужбі області, скарга зараз в роботі, тому поки не можуть сказати який стан. 16 листопада буде готова відповідь за цією скаргою.

 

Останні новини по темі
В області створять туристичний маршрут, присвячений колекціонеру Ільїну
Цьогоріч в області відремонтують додатково ще один міст
Читайте також

Кропивницькі велосипедисти вибороли призові місця на чемпіонаті України з маунтенбайку.

12:21, 17 Липня, 2024

На Кіровоградщині виявили двох чоловіків, яких підозрюють у незаконному вилові риби в акваторії річки Дніпро....

11:54, 17 Липня, 2024

У середу, 17 липня, контррозвідника Романа Червінського, якого обвинувачують у перевищенні повноважень під час спецоперації з вербування російського пілота, випустили під застав...

11:20, 17 Липня, 2024