Соцмережею шириться помаранчева хвиля протидії домашньому насильству (ФОТО)

10:51, 21 Листопада, 2021

Громадська організація «Територія успіху» запустила у фейсбуці флешмоб помаранчевої хвилі з протидії домашньому насильству.

Аби долучитися до флешмобу потрібно нафарбувати помаранчевим нігті, або одягни щось помаранчеве, зробити фото з жестом підтримки і разом текстом запостити у своїх соцмережа. Текст може бути власний, або ж таким:

«ЗАПУСКАЄМО ПОМАРАНЧЕВУ ХВИЛЮ!

Це може бути твоя подруга, сестра, колега, клієнтка. За даними ВООЗ, кожна третя жінка у світі стикалася з насильством. Саме зараз вона може страждати від домашнього насильства.

Близька людина її б’є, принижує, знущається з неї. Їй дуже потрібна твоя допомога і підтримка. Але розповісти комусь, навіть найближчим, про таке – страшно і соромно.

Покажи їй, що тобі можна довіритись. Що ти не будеш її соромити, засуджувати, знецінювати, повчати. Нагадай їй, що вона цінна і потрібна, що вона варта щастя і найкращого ставлення.

Що робити?

Нафарбуй помаранчевим нігті, або одягни щось помаранчеве, зроби фото з жестом підтримки і разом з цим або власним текстом запость у своїх соцмережах. І нехай вся стрічка новин стане помаранчевою, а для замовчування насильства більше не лишиться підстав.

Чому помаранчевий?

Це офіційний колір протидії домашньому насильству, що символізує світле та вільне від жорстокості майбутнє. Його ще називають «flamma amoris et caritatis» — полум’ям любові й милосердя.

Також це офіційний колір глобальної кампанії “16 днів проти насильства”, яка щорічно відзначається з 25 листопада до 10 грудня.

Додай хештег #Помаранчевий_тренд_листопада, щоб кожна і кожен кому потрібні слова підтримки могли прочитати їх всі в одному місці».

У соцмережі до такого флешмобу підтримки долучилися мешканці області.

Square_no_gap_4x4_2.jpg

Нагадаємо, де у Кропивницькому шукати захисту від сімейного насильства

Останні новини по темі
В нічній ДТП біля Хмельового травмувався 20-річний водій (ФОТО)
photo 2021 11 21 01 18 04
smert
В області з підтвердженим ковідом померла 13-річна дівчина
Читайте також

Щоденник — один із різновидів поліграфічної продукції, який має формат книги та призначений для ведення щоденних записів. Він представляє собою стильний аксесуар ділової людини ...

10:17, 18 Червня, 2024

Вибір риболовних приманок – одна з найважливіших умов для успішної ловлі. Саме наживка здатна привернути увагу риби та спонукати її до клювання. Якщо з нею буде щось не так – га...

09:23, 18 Червня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало черги графіків відключень, які запровадили на Кіровоградщині на 18 червня....

09:11, 18 Червня, 2024