Через перерву в сесії облради може постраждати онкодиспансер?

14:27, 30 Листопада, 2021

Сьогодні під час обговорення змін до обласного бюджету депутати Кіровоградської облради зробли перерву в сесії до 10:00 3 грудня. Перерву взяли ніби для того, аби провести додаткові консультації у питанні змін до обласного бюджету на 2021 рік.

Під час розгляду питання заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Шеремет розповів про зміни до обласного бюджету: збільшити дохід на 53 млн грн по загальному фонду і на 993 тис. грн по спеціальному фонду.

У зв’язку з підвищенням тарифів на енергоносії мають забезпечити фінансовим ресурсом бюджетну сферу на енергоносії до кінця року. Йдеться про 27,5 млн грн з обласного бюджету.  Ці кошти планують віднайти під час перерозподілу коштів.

– Це перше питання на яке ми маємо зреагувати, щоб наші бюджетні установи нормально проіснували до кінця року. Були з опаленням, – каже Сергій Шеремет.

Далі говорили про закупівлю сучасного обладнання дистанційної променевої терапії для онкодиспансеру. За словами пана Шеремета, вартість такого обладнання 48,5 млн грн. Раніше медзакладу з обласного бюджету передбачили 16,2 млн грн на обладнання, тобто йдеться про збільшення обсягу планових видатків для онкодиспансеру на 32 млн грн.

Як зауважив голова обласної постійної бюджетної комісії Сергій Коваленко, сьогодні спливає термін на закупівлю обладнання для онкодиспансеру. І якщо медзаклад не закупить обладнання, то не зможе укласти з 1 січня 2022 року договір з Нацслужбою здоров’я України на пакет медичних послуг, а по суті не зможе отримати фінансування. Однак голова обласної ради Сергій Шульга зауважив, що це маніпуляція.

–  Стосовно підписання договору, то він закінчився вчора, 29-го. Два дні нічого не вирішать, – зауважив Сергій Шульга.

Також під час обговорення йшлося про сім проєктно-кошторисних документацій на обласну лікарню на суму 3,5 млн грн. Йдеться, зокрема, про облаштування вертолітного майданчика та реконструкцію  харчоблоку в обласній лікарні.

Низка депутатів також висловила незгоду про розподіл коштів на ті чи інші проєкти в області. І в результаті 23 з 51 присутніх депутатів (1 утримався і 27 не голосували) проголосували за пропозицію депутат Ігоря Волкова – піти на перерву й провести консультації.

– Нормально між собою поговорити, які проєкти змін до бюджету ми вносимо, кого що там не влаштовує, – зазначив Ігор Волков.
 

 

Останні новини по темі
Макулатура на релаксацію: як школярі Аджамки вчать громаду сортувати відходи
adgamka9
pobuv
«Привіт від Сергія Івановича». Голову Соколівської громади побили у кабінеті
Читайте також

У квітні 2024 року Знам`янський міськрайонний суд розглянув справу щодо сутички між двома патрульними поліцейськими та водієм, яка сталася на трасі поблизу Суботців. Суд визнав ...

17:24, 23 Квітня, 2024

Сьогодні, 23 квітня, Новомиргородська громада повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Руслана Руденка....

17:22, 23 Квітня, 2024

У Кропивницькому завтра, 24 квітня, відбудеться майстерклас із лемківської писанки.

17:21, 23 Квітня, 2024