Олімпійський день бігу в Кіровограді

15:54, 18 Червня, 2010
Кіровограді відзначили Олімпійський день бігу. Це свято, яке відзначають щороку в червні, є днем єднання суспільства в ім’я утвердження здорового способу життя. Історія його починається з кінця ХІХ століття, коли було засновано Міжнародний Олімпійський комітет (23 червня 1894 року). На Кіровоградщині це свято вже вшосте відзначають масовим легкоатлетичним пробігом.

Кіровоградський пробіг був організований Управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з відділенням НОК України в Кіровоградській області. Учасники пробігу стартували о 9.30 з Фортечних валів, а фінішували – на площі Кірова.

У забігу взяли участь представники дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, фізкультурно-спортивних товариств області, учні, молодь та всі, хто сповідує здоровий спосіб життя.
Усього ж участь взяли близько 1200 чоловік. Кожен з них отримав від посадових осіб та членів оргкомітету сертифікат учасника пробігу за підписами президентів Міжнародного Олімпійського Комітету Жака Раге та Національного Олімпійського Комітету України Сергія Бубки. Крім того, на площі Кірова відбулася Олімпійська вікторина, переможці якої отримали подарунки від голови відділення НОК України в Кіровоградській області В.О.Ковальова.

Визначили переможців у різних номінаціях і серед учасників пробігу. Так, звання “наймолодшого учасника” отримав 1-річний Дмитро Опря; “найдосвідченішими серед ветеранів” стали професор КНТУ Федір Топольний, 68 років та генеральний директор авіакампанії “Урга” Леонід Шмаєвич, 63 роки. За номінацією “спортивна сім’я” відзначено 2 родини: сім’я Стасенко та сім’я Попільницьких – з 3-х осіб кожна.

У вітальних урочистостях взяли участь начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Колодяжний, голова відділення НОК України в Кіровоградській області Володимир Ковальов, директор обласного центру ФЗН “Спорт для всіх” Марина Марініна, заступник начальника відділу фізичної культури і спорту гуманітарного департаменту Кіровоградської міськради Славік Іванов, заслужений майстер спорту України з велоспорту, срібний призер ХХVІІ Олімпійських ігор у Сіднеї, триразовий чемпіон світу, почесний громадянин м. Кіровограда Олександр Симоненко та інші.

 

Матеріали надані обласним центром ФЗН “Спорт для всіх
Останні новини по темі
У Кіровограді запалили свічу пам’яті
www.gre4ka.com.ua
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Не дамо згасити свічу пам'яті!
Не дамо згасити свічу пам’яті!
Читайте також

У Кропивницькому в Інноваційній гімназії планують провести ремонт укриття. Через батьків попередили про те, що школярів переведуть на цей період на дистанційне навчання. Батьки ...

16:55, 4 Березня, 2024

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 4 березня, на перехресті Євгена Тельнова і Віктора Френчка сталася ДТП. В результаті автопригоди постраждала пасажирка. ...

15:10, 4 Березня, 2024