Британська рада підтримала зоозахисний проєкт молодіжної ради Кропивницького

11:28, 06 Грудня, 2021
bezprutylnitvarunu

Проєкт «Лапа добра – молодіжна адвокаційна кампанія» молодіжної ради при виконавчому комітеті Кропивницької міськради потрапив до трійки лідерів серед 25-ти поданих конкурсних заявок від молодіжних рад з усієї України.

Як повідомляє Кропивницька міська рада, йдеться про конкурс  адвокаційних проєктів з призовим фондом для проєктів-переможців у розмірі до 20 тисяч гривень.

Проєкт «Лапа добра – молодіжна адвокаційна кампанія» має на меті формування дієвого програмового зоозахисного документа через оновлення чинної Програми регулювання чисельності безпритульних тварин задля зменшення кількості безпритульних тварин у Кропивницькому та залучення молоді громади до зоозахисного волонтерства. 

У плані адвокаційної кампанії є проведення круглого столу за участі представників зоозахисних громадських організацій та влади, внесення дієвих змін у Програму регулювання чисельності безпритульних тварин, відвідування притулку для тварин «Щасливий пес» разом з депутатами міської ради та молоддю. 

Проєкт буде втілюватися з грудня цього року і до кінця листопада 2022-го. 

***

Конкурс відбувся в межах тренінгової програми «Партнерство та адвокація для молодіжних рад», яка проводиться громадською організацією “Агенція сталого розвитку «Хмарочос»” за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та програми «Активні громадяни» від Британської Ради в України у співпраці з Асоціацією молодіжних працівників.

 

Останні новини по темі

Нещеплених від COVID-19 держслужбовців та соцпрацівників відсторонять від роботи

vidstoronenyi vid robotu

У кропивницькій п’ятиповерхівці горіла квартира

Читайте також

Новгородківська на Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків, ...

18:11, 10 Грудня, 2023

Качана каша входить до традиційних українських страв, які наші предки могли дозволити собі лише ...

16:28, 10 Грудня, 2023

Найдовша в Європі залізнична вузькоколійка проведе зимовий ретро-тур маршрутом Гайворон-Бершадь ...

13:08, 10 Грудня, 2023