В області хворими на туберкульоз дітям передали підгузки та молочну суміш (ФОТО)

14:25, 13 Грудня, 2021

 

Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький», яка опікується дітьми хворими на туберкульоз, днями передала допомогу для своїх підопічних.

 

Як зазначають у в організації, діти, які проходять лікування туберкульозу в Кіровоградському обласному фтизіопульмонологічному медичному центрі (колишня назва – протитуберкульозний диспансер), зазвичай із багатодітних сімей, або ж дитячих будинків.

–  За вісім місяців 2021 року чутливий туберкульоз виявили у 15 дітей віком від 3 до 14 років, мультирезистентний туберкульоз у двох дітей. Наразі супроводом організації перебуває 33 діток, – каже координаторка супроводу хворих на туберкульоз Оксана Шершень.

За її словами, в рамках проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), благодійна організація передала десять упаковок підгузок та дев’ять штук сухої молочної суміші на загальну суму 1830,00 грн. Цієї допомоги має вистачити дітям орієнтовно до січня.

У благодійній організації «100 відсотків життя. Кропивницький» з листопада проходять благодійні акції зі збору дитячого харчування та підгузок. Зібрану допомогу протягом цього тижня також передадуть підопічним.

 

Останні новини по темі
У Світловодську в майбутньому планують оновити головну ялинку міста
Ламінат та вінілова плитка в Брендполі
З якими покриттям для підлоги найбільше проблем – з ламінатом або вінілової плиткою?
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

18:07, 12 Червня, 2024

Сьогодні, 12 червня близько 17.00 на перехресті вулиць Соборної та проспекту Європейського у Кропивницькому сталась ДТП. Збили чоловіка....

18:02, 12 Червня, 2024

У Кропивницькому у дитячому стоматологічному відділенні (колишня дитяча стоматполіклінка), яке тепер у структурі міської дитячої лікарні,  маленькі пацієнти змушені годинам...

17:50, 12 Червня, 2024