На «Дніпро-Кіровоград» не відбулося очікуваного зменшення витрат на електроенергію – Шульга

15:58, 14 Грудня, 2021

Від реалізації інвестиційної програми «Дніпро-Кіровоград» очікуваного зменшення витрат електроенергії не відбулося.

Про це сьогодні під час пресконференції, присвяченій року на посаді, повідомив голова обласної ради Сергій Шульга.

За його словами, на Смолінському водоканалі планували близько 120-160 мільйонів інвестицій. При цьому втрати води зменшили з 90-80% до 60%.

«Коли у вас вдома тече води в трубах, то ви не будете інвестувати у фільтри й очисні. Тому ми поки призупинили ці інвестиції», – зазначив Сергій Шульга.

За його словами, від кожної інвестиції має бути економічний ефект, а з цим поки на водному підприємстві проблеми. Тому каже, треба закінчити розпочаті інвестиції, а лише потім думати про нові. Адже інвестицій потім лягають у тариф.

«Поставили насоси, які повинні були нам зекономити близько 20-30% електроенергії. Але наразі ми не бачимо зменшення споживання електроенергії, а навпаки є збільшення. Є питання до керівника. Чому наразі ці інвестиції не мають того економічного ефекту?», – зауважив голова облради.

Зазначимо, на попередній сесії обласної ради представники кількох громадських організацій під час своїх виступів підіймали питання звільнення гендиректора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Романа Ілика.

До речі, контракт гендиректора «Дніпро-Кіровоград» закінчується 27 грудня. Перед тим, як продовжувати контракт з Романом Іликом його заслухають в облраді.

За словами Сергія Шульги, у п’ятницю чи понеділок, відповідно 17 чи 20 грудня, уже можуть зібрати тимчасову, депутатську комісії, аби заслухати Романа Ілика.

«Це немаленьке підприємство. Змінити керівника – і завтра пів області залишиться без води. Тому треба дуже виважено до цього підходити. Рішення не прийнято», – прокоментував Сергій Шульга про можливе звільнення Романа Ілика з посади гендиректора «Дніпро-Кіровоград».

Нагадаємо, в тарифі на воду на 2022 рік заклали зменшення витрат електроенергії на близько 15% та скорочення працівників на 7-8%. 

Останні новини по темі
Лісівники з 17 грудня продаватимуть ялинки у Кропивницькому
yalunka
proekt
На Кіровоградщині планують створити муніципальну лігу: підтримуватимуть кращі проєкти від громад
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Юрію Граховському просять присвоїти звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

16:32, 14 Квітня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 15 по 21 квітня....

15:52, 14 Квітня, 2024

Весна – час коли організми людей самі вимагають побільше вітамінів. Найбільше цього добра в овочах та фруктах. Як зробити корисне ще й смачним – пропонуємо дізнатися...

14:12, 14 Квітня, 2024