Миколай, Пікачу і Фіксики відкрили ялинку в Кропивницькому (ФОТО, ВІДЕО)

21:52, 19 Грудня, 2021

 Сьогодні, 19 грудня, у Кропивницькому засяяла головна ялинка області. На площі Героїв Майдану зібрались кілька сотень містян.

Відкрили ялинку казкою за участю Пікачу та інших сучасних дитячих героїв. Завітав на урочистий захід і Святий Миколай. Дітлахи мали змогу отримати подарунки від казкових героїв. Для цього вони мусили розповісти тематичний новорічний вірш.

mik2

Перед містянами виступили голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна, голова обласної ради Сергій Шульга та міський голова Кропивинцького Андрій Райкович.

mik6

Райкович висловив сподівання, що востаннє ялинка встновлена на площі Героїі Майдану, яка має такий вигляд, адже наступного року планують її реконструкцію.

 mik5mik4mik15

Продовжив святкову програму виступ кропивницького гурту “UP and UP”, солістка Єлизавета Малюкова.

mik11mik10mik9mik12mik13mik14

Останні новини по темі
На Кіровоградщині за добу одужало більше людей, ніж захворіло
coronavirus
297e49
“Інгулець” залишився без спортивного директора
Читайте також

Перші планшетні комп’ютери з’явилися на ринку на початку 2000-х років. Тоді новинка зробила справжній фурор. І хоча в наш час цей вид техніки вже не сприймається як щось екзотич...

09:43, 28 Травня, 2024

В громадській організації “Будуємо Україну Разом” триває набір територіальних громад для проведення БУРчиків у Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полта...

09:33, 28 Травня, 2024