З’явилася петиція про відкликання звання почесного громадянина міста у Євгенія Бахмача

10:34, 24 Грудня, 2021

Кропивничанин Анатолій Бойко звернувся з петицією ініціювати у Кропивницькій міській раді запуск процедури з відкликання звання «Почесний громадянин міста» у голови наглядової ради підприємства «Радій» Євгенія Бахмача.

Євгеній Бахмач. Фото з сайту «Радій»

– Це звання вважається вищим визнанням заслуг перед містом і його жителями. Критерієм надання статусу почесного громадянина міста є насамперед оцінка діяльності особи згідно з принципом «людина для людини». Персона Євгена Бахамача є дуже суперечливою з низки причин, – йдеться в петиції. – Компанії, пов’язані з Євгеном Бахмачем, постійно фігурують у різних кримінальних провадженнях.

Автор петиції зауважує, що процедура висунення на здобуття звання «Почесний громадянин» кандидатури й ухвалення рішення щодо неї має бути відкритою. А в 2009-му році, коли Євгеній Бахмач звання, містяни так і не почули реальних обґрунтувань щодо надання йому цього звання.

Петиція станом на 10:32 24 грудня зібрала 17 підписів з 450 необхідних для розгляду її в міськраді. До кінця збору підписів залишилось 43 дні.

Нагадаємо, це вже не вперше Бахмача хочуть позбавити звання почесного громадянина міста.

 

Останні новини по темі
На Українському радіо вийде програма «Герої» з бригадним генералом Олександром Трепаком
trepak2
zigritusja
На Кіровоградщині очікується потепління
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024