У Кропивницькому назвали проєкти-переможці конкурсу “Дієві ініціативи-2022”

09:40, 30 Грудня, 2021

У Кропивницькому визначили переможців конкурсу “Дієві ініціативи” та обсяги бюджетного фінансування на реалізацію.

Як повідомили в міськраді, до реалізації у 2022 році відібрали чотири проєкти:

  • проєкт “Змінимо світ разом” Кіровоградської обласної громадської організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів “Серце матері”. Бюджет — 50 тис. грн. Проєкт спрямований на підвищення рівня правової культури щодо захисту прав людей з інвалідністю
  • проєкт “Збережи пам’ять. Збережи правду” ГО “Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького”. Бюджет — 50 тис. грн. Проєкт має на меті утвердження національно-патріотичної ідеї, зміцнення духу патріотизму, підвищення обізнаності мешканців міста Кропивницький щодо подвигу загиблих військових під час російсько-української війни.
  • проєкт “Діалог культур — основа розвитку сучасного суспільства” ГО “Центр розвитку національних культур “Єдина родина”. Бюджет — 49,9 тис.грн. Проєкт буде спрямований на розвиток міжкультурного діалогу, патріотизму та національної ідентичності у громаді Кропивницького шляхом залучення представників різних національностей через спільні практики та активізм.
  • проєкт “Національний спротив та методи його втілення” Кіровоградської обласної організації “Товариство сприяння обороні України”. Бюджет — 49,861 тис. грн. В основі проєкту лежить ідея виховання та розвитку громадської ідентичності, зміцнення духу патріотизму та свободи.

Рішення про надання фінансової підтримки організаціям розгляне виконком у 2022 році.

 

Останні новини по темі
Кіно на свята: підбірка фільмів від редакції «Гречки»
kino gre4ka
kas aparat
Хто з ФОПів з 2022 року має користуватися касовими апаратами
Читайте також

В анонімних Telegram-каналах Кропивницького сьогодні, 25 червня, поширили інформацію, що на ставку в Катеринівці нібито втопилася людина. В ДСНС у Кіровоградській області спрост...

17:17, 25 Червня, 2024

Суботцівська, Маловисківська й Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків на фронті....

17:04, 25 Червня, 2024

У “Кіровоградобленерго” розʼяснили, що черги відключень світла можуть змінюватися та пояснили чому так відбувається....

15:44, 25 Червня, 2024