На Кіровоградщині вчать расової терпимості

19:55, 11 Квітня, 2012

Нещодавно пройшла Міжнародна акція “Стоп расизм!”. Різні заходи, присвячені темі акції проводились в багатьох містах різних країн. Долучилася до цих подій і Кіровоградщина!

Днями, фахівці Дитячої екологічної громадської організації «Флора», долучившись до Міжнародна Акція “Стоп расизм!”, провели заходи присвячені даній темі.

Організаторами Акції виступають Молодіжна Мережа проти расизму і нетерпимості, Міжнародний Молодіжний Правозахисний Рух, Міжнародна мережа «Молода Європа». Акція проходить у рамках Європейського Тижня дій мережі UNITED for Intercultural Action.    

Активісти, які ініціювали дану кампанію вважають, що сучасному фашизму, неонацизму та расизму можна протиставити складну та щоденну боротьбу за Права Людини та людську гідність, що стверджує рівність, право людини на життя, свободу, захист та справедливість.

Так, у Кіровограді, захід, який  складався із різних вправ та перегляду фільмів, було проведено для команди Royal Rangers в нашому регіоні. Керівник організації ROYAL RANGERS в південному регіоні України, Ніл Плохов, із радістю відгукнувся на пропозицію залучити учасників руху до участі у акції, адже вважає тему дуже потрібною та актуальною. Найважливішою метою , яку прагнули досягти організатори, було звернути увагу дітей на  проблему, побачити наслідки проявів расизму, нацизму та мов ворожнечі. Важливим було також дати можливість учасникам обговорити тему, висловити свою думку та почути висновки дітей.    Організаторам це вдалося.

Подібний захід було проведено і в Кіровоградській виправній колонії №6.

«Участь у даному заході дозволила  мені глибше зрозуміти особливості взаємовідносин між людьми різних національностей. Тема вкрай актуальна у зв’язку  з тим, що в нашій колонії велика кількість «мастей» (авт. різних категорій засуджених) та представників різних народностей.»,- коментує захід Андрій, засуджений Кіровоградської виправної колонії №6.     Також, бажаючі отримали літературу з даної тематики.

Володимир Бочаров  – Туз, організатор даних заходів, зазначив: «Піднімати дану тему вкрай потрібно. Як для молоді. так і для засуджених, які відбувають покарання далеко не перший раз. Своєрідною несподіванкою для мене виявилася реакція як молоді так і засуджених на матеріали та відео, які ми переглядали та обговорювали. Реакція була однакова, як ті так і інші, висловлювали практично одні ті ж думки та робили  висновки на користь боротьби з проявами расизму»

Якщо ви бажаєте долучатися до проведення таких заходів, бажаєте організувати обговорення для учнів, студентів та інших цільових груп, ми завжди раді допомогти!Контактна особа : Юлія Бочарова – Туз, т.0996859300, yuliyatuz@gmail.com

Останні новини по темі
Дитяча радість крізь об’єктив
Дитяча радість через об'єктив
В Кіровограді живе давній приятель Андруховича
Читайте також

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 4 березня, на перехресті Євгена Тельнова і Віктора Френчка сталася ДТП. В результаті автопригоди постраждала пасажирка. ...

15:10, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому жителі будинку по вулиці Кавказькій вже другий тиждень залишаються без води. Водночас цієї вулиці немає у переліку виїздів ремонтної бригади.  «Гречка» з’я...

14:35, 4 Березня, 2024