В Україні продовжують розслідувати кібератаку на сайти держустанов

16:13, 18 Січня, 2022

Фахівці Держспецзв’язку разом із колегами з інших органів продовжують розслідувати кібератаку на державні інформаційні ресурси, яка сталася в ніч з 13 на 14 січня.

Зокрема була опрацьована ситуація щодо втрати доступу до інформаційних ресурсів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ). 

«Вдалося встановити, що внаслідок кібератаки була втрачена низка зовнішніх інформаційних ресурсів МТСБУ. Реєстр, який містить персональні дані мільйонів українських автовласників, не ушкоджений. Уже найближчим часом він має відновити свою роботу, для чого фахівці МТСБУ розгортають нову «чисту» інформаційну інфраструктуру», – йдеться в повідомленні Держспецзв’язку.

За даними кіберполіції, 95% сайтів, що постраждали внаслідок кібератаки на державні інформаційні ресурси, вже відновили свою роботу. Відновлення решти ресурсів триває.

«Стислі терміни реалізації атаки свідчать про координацію дій хакерів та їхню численність», – зазначають у кіберполіції.

 

Останні новини по темі
У тестовому режимі Смолінською громадою курсуватиме соціальний автобус
avtobus ludu
4 26
Мешканцю області за вилов понад 200 кілограмів риби загрожує штраф або в’язниця (ФОТО)
Читайте також

У Голованівській громаді, що на Кіровоградщині, фермерське господарство відсудило у селищної ради право на 47 гектарів ріллі. Як виявилося, право на користування ділянкою господ...

17:53, 18 Червня, 2024

Дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників на фронті.

17:28, 18 Червня, 2024

Президент України підписав закон про спільну роумінгову зону  з Європейським Союзом.

17:04, 18 Червня, 2024