Кропивницький: на території військової частини гасили умовну пожежу (ФОТО)

12:09, 20 Січня, 2022

Дим і полум’я – сьогодні вранці в районі Ковалівського парку кропивничани помітили невелике задимлення, як з’ясувалось, у військовій частині, що розташована поруч, проходили протипожежні навчання.

20 січня на території 3-го полку імені князя Святослава Хороброго відбулось практичне відпрацювання плану пожежної безпеки. Інформація про це з’явилась на офіційному сайті 3-го полку.

chast2

Під час занять відпрацювали наступні питання: дії позаштатного пожежного розрахунку, дії пожежного розрахунку чергового підрозділу, взаємодія з підрозділами ДСНС та військової частини А1840.

chast4

Внаслідок проведених заходів, умовну пожежу, що виникла на території військової частини, було ліквідовано. Також при відпрацюванні дій медиків, умовним потерпілим надано необхідну медичну допомогу.

chast5

Такі навчання відбуваються у військовій частині регулярно та дозволяють контролювати готовність особового складу частини протидіяти надзвичайним ситуаціям та підтримувати належну взаємодії з рятувальниками.

chast3

 

Останні новини по темі
Землю під будівництво багатоповерхівки на Жадова повернули в комунальну власніcть
budivnuztvo
litpodkast
Запустили перший всеукраїнський конкурс літературних подкастів
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Юрію Граховському просять присвоїти звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

16:32, 14 Квітня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 15 по 21 квітня....

15:52, 14 Квітня, 2024

Весна – час коли організми людей самі вимагають побільше вітамінів. Найбільше цього добра в овочах та фруктах. Як зробити корисне ще й смачним – пропонуємо дізнатися...

14:12, 14 Квітня, 2024