Один поліцейський на Гурівську громаду – офіцер розповів про перший робочий день

09:37, 03 Лютого, 2022

Поліцейського офіцера Максима Рябоконя призначили нести службу у 24-ій поліцейській станції – єдиній на території Гурівської громади.

 

Офіційне відкриття поліцейської станції відбулося 1 лютого. Місцева громада знайшла і облаштувала приміщення, а також забезпечила поліцейського службовим автомобілем. А вже наступного після урочистостей дня Максим Рябоконь вийшов на службу.

«Перший робочий день на новому місці пройшов спокійно: я об’їжджав територію громади, знайомився зі старостами сіл, ділився контактами», – розповів поліцейський «Гречці».

Maksym Riabokon

Згідно з поліцейськими стандартами, на громаду на кшталт Гурівської, яка нараховує близько  6 тисяч населення, достатньо одного офіцера на станції.

«Якщо ситуація має кримінальний характер, то я викликатиму слідчо-оперативну групу з Долинської. Якщо адміністративний – то це в моїй компетенції», – уточнив новопризначений.

Поліцейська станція Гурівської громади розташована в селі Бокове, за адресою: проспект Миру, 1. Контактний телефон: +380689150602.

Нагадаємо, раніше Гурівська громада презентувала стратегію розвитку, яка включає 34 проєкти.

 

Останні новини по темі
Охочих запрошують на зимові велоперегони в Кропивницькому
veloperegonu zuma
corona
В області знову понад 300 хворих на ковід за добу
Читайте також

Сьогодні у суді в Кропивницькому почали розглядати справу про обвинувачення військового у підробці довідки про поранення. Загалом же у судах розглядатимуть три подібних справи, ...

18:04, 12 Квітня, 2024

Гурівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника-земляка Павла Мальцева....

17:43, 12 Квітня, 2024

Національна енергопостачальна компанія “Укренерго” закликала українців економити електроенергію....

15:45, 12 Квітня, 2024