Кіровоградщина доєдналася до Всеукраїнської федерації рукопашу

12:15, 05 Лютого, 2022

В Кропивницькому презентували обласний осередок Всеукраїнської федерації «Спас» – громадської організації, яка популяризує національний вид бойового мистецтва.

 

Під час презентації голова облради Сергій Шульга анонсував фестиваль в обласному центрі у 2022 році:

«Плануємо на цей рік провести в Кропивницькому масштабний фестиваль-презентацію національних бойових мистецтв, українського рукопашу. Об‘єднаємо сили, щоб усе відбулося на достойному рівні», – сказав він.

До обласної організації вже долучилися представники з Олександрії, Помісної, Кропивницького та інших громад області.

Спас, на ряду з бойовим гопаком, рукопаш гопаком та хортингом визнаний на законодавчому рівні видом спорту, заснованому на українських національно-культурних традиціях.

ГО Всеукраїнська федерація «Спас» зареєстрована у 2005 році. Вона проводить ряд заходів, таких як міжнародний фестиваль козацьких бойових та традиційних мистецтв «Спас на Хортиці», всеукраїнські фестивалі ««Гуляй-Поле» та «Дніпровські пороги», змагання з боротьби «Навхрест» та рукопашу «Спас».

Останні новини по темі
Класика американської кухні – салат Уолдорф (ВІДЕО)
Мережа магазинів «Файно Маркет» допомагає потерпілим від вибуху на Попова
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024