На Кіровоградщині відсторонили від роботи 307 нещеплених працівників

11:59, 09 Лютого, 2022

Кабінет Міністрів розширив перелік професій, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19. У зв’язку з цим на Кіровоградщині з 31 січня відсторонили від роботи загалом 307 працівників.

До переліку додали працівників органів місцевого самоврядування, медичних установ та комунальних підприємств. У разі відсутності щеплення хоча б першою дозою вакцини проти COVID-19 такі люди із 31 січня не можуть виходити на роботу.

Як повідомила голова облдержадміністрації Марія Чорна, станом на 1 лютого в області через відсутність сертифікату про вакцинацію проти ковіду відсторонили від роботи загалом 307 працівників. «З них 217 є працівниками комунальних підприємств, ще 18 – органів місцевого самоврядування», – уточнила вона.

Через невакцинацію відсторонили і деяких працівників медичної сфери області. Серед них 17 медсестер, 33 працівники господарчого сектору і двоє лікарів.

«Йдеться про лікарів у Великосеверинівській амбулаторії і Світловодській лікарні. Лікарка з амбулаторії наразі вже вакцинувалася і повернулася до роботи», – додав директор обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко.

Нагадаємо, що у Великосеверинівській громаді сімейна лікарка відмовилася вакцинуватися від ковіду, через що її 2400 пацієнтів не могли потрапити до неї на прийом.

Останні новини по темі
Правильний вибір постачальника ЗБВ – це важливо
bd
likarka
Зарплата до 20 тисяч гривень: в області продовжують шукати сімейних лікарів
Читайте також

В Кіровоградській області розпочалися конкурси на посади інспекторів «Служби освітньої безпеки». Анкети прийматимуть із 17 до 30 червня 2024 року включно....

11:08, 18 Червня, 2024

Щоденник — один із різновидів поліграфічної продукції, який має формат книги та призначений для ведення щоденних записів. Він представляє собою стильний аксесуар ділової людини ...

10:17, 18 Червня, 2024

Вибір риболовних приманок – одна з найважливіших умов для успішної ловлі. Саме наживка здатна привернути увагу риби та спонукати її до клювання. Якщо з нею буде щось не так – га...

09:23, 18 Червня, 2024