Добудовувати КГЗКОР почнуть вже цього року

10:07, 17 Лютого, 2022
dol1

Понад 30 років питання добудови та подальшої роботи державного підприємства «Дирекція КГЗКОР» стояло на місці, а цього року може зрушити з мертвої точки.

Нагадаємо, гірничодобувна компанія «Рудомайн» виграла аукціон та за 451 мільйон гривень придбала частину майна української частки будівництва промислового гіганта — гірничозбагачувального комбінату окислених руд у місті Долинська, який свого часу будувався коштом кількох країн, та за 30 років після розпаду СРСР так і не запрацював.

В результаті компанія планує запустити першу чергу добудови ДГЗК до 2023 року і за два роки вивести його на повну потужність, щоб переробляти 12,5 мільйона тон залізної руди та випускати до 3 мільйона тон готової продукції на рік. Для цього буде залучено більш ніж 100 млн доларів. Очікується, що проєкт дасть можливість додатково сплатити 37 мільйонів доларів податків та зборів до бюджету, створити 1500 нових робочих місць.

“Можу стверджувати, що ініціативи Долинської міської ради, спрямовані на розбудову та розвиток території громади, набувають реальних рис та втілюються в життя”, – переконаний міський голова Євгеній Звіздовський. Вважає, розвиток підприємства дозволить залучити нових жителів та спеціалістів у місто, спрямувати понад мільйон доларів на фінансування соціального розвитку міста та відновити житловий фонд.

Останні новини по темі

В Кропивницькому прощатимуться із митцем Анатолієм Пунгіним

В школах Кіровоградщини запроваджують проєкт «Вихователь безпеки»

Читайте також

Учні Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради відзначили День Святого ...

19:18, 6 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України і Дня Святого Миколая, відбулось ...

16:36, 6 Грудня, 2023

У Дитячо-юнацькій спортивій школі № 2 у Кропивницькому стартував набір дітей на безкоштовне навчання ...

16:33, 6 Грудня, 2023