Стратегія розвитку і кадровий резерв лікарів: які ідеї запропонувала Муніципальна ліга

10:29, 19 Лютого, 2022

Гранти для громад, програма кадрового резерву медиків та комплексна стратегія – це перші плани Мцніципальної ліги, яка розпочала роботу у Кіровоградській області.

Перше засідання відбулось вчора, 18 лютого. Як повідомляє пресслужба облради, до ліги – консультативно-дорадчого органу при обласній раді – увійшли представники 49 громад області.

Під час засідання повідомили, що обласна рада готує зміни до програми розвитку місцевого самоврядування і оголосить конкурсу грантів для громад.

Також голова обласної ради Сергій Шульга запропонував головам громад спільно напрацювати програму кадрового резерву медиків, щоб забезпечити  роботу районних лікарень, адже є дуже гостре питання контрактування послуг із НСЗУ і критичний брак лікарів.

Голова Новоукраїнської районної ради Олександр Небога запропонував на обласному рівні створити стратегію розвитку громад.

 

Останні новини по темі
Свіжа статистика коронавірусу в області станом на 20 лютого
coronavirus copy copy copy thumb thumb thumb
photo 2022 02 18 18 25 08
На Кіровоградщині врятували рибалок, які провалились під лід
Читайте також

Рік і неповний місяць — саме стільки прожив без війни кропивничанин Єгор Зайцев. І таких дітей, як він, в Україні ціле покоління....

10:40, 14 Квітня, 2024

У Кропивницькому легковик  BMW врізався у дерево. Двох людей із автівки деблокували та госпіталізували....

09:53, 14 Квітня, 2024

Воїна із Великосеверинівської громади, що на Кіровоградщині, Указом Президента посмертно відзначили державною нагородою....

15:42, 13 Квітня, 2024