Нову станцію скидання стоків побудують у Кропивницькому

11:56, 23 Лютого, 2022

«Дніпро-Кіровоград» розробило проєкт нового будівництва повністю автономної модульної зливної станції на вулиці Кропивницького, 185, в обласному центрі. Вартість – 6,2 мільйона гривень. Завершити будівництво планують до 25 грудня 2022 року.

Ця станція кардинально відрізнятиметься від наявної, зазначають на підприємстві.

Майданчик станції облаштують так, що приймати стоки тут можна буде від двох машин одночасно.

Зливна станція буде повністю автоматизована, тобто не вимагатиме постійного нагляду. Перевізник самостійно зможе під’їхати до контейнера на станції, під’єднатись до нього шлангом та прикласти свій ідентифікатор.

Кожен перевізник, який укладатиме з «Дніпро-Кіровоград» угоду про злив нечистот на цьому майданчику, отримуватиме безконтактну карту або автоматичний брелок для ідентифікації. За їхньою допомогою система фіксуватиме дані перевізника, час, дату прийняття стоків.

Блок автоматичного контролю якості онлайн проводитиме аналіз нечистот: приймання різних їхніх видів – рослинних, тваринних чи хімічних – матиме окремий тариф. Це визначатиметься автоматично, відповідно до типу стоків вираховуватиметься сума до оплати.

Після кожного прийому стоків перевізник отримує видрукований чек.

Контроль над роботою станції можна буде здійснювати дистанційно через захищений протокол. Всі стоки обліковуватиме електромагнітний витратомір. Зливну станцію обладнають системою диспетчеризації та відеонагляду.

«Гречка» нагадує,«Дніпро-Кіровоград» запровадив роботу «телефону довіри» для споживачів, на який можна повідомити про некоректну поведінку чи дії працівників підприємства, а також про будь-чиї незаконні дії, які можуть завдати підприємству збитків.

 

 

Останні новини по темі
Гуртуємося: у Кропивницькому оголосили про збір допомоги для армії
Легкоатлетка з Олександрівки завоювала «срібло» у чемпіонаті України
Читайте також

У квітні 2024 року Знам`янський міськрайонний суд розглянув справу щодо сутички між двома патрульними поліцейськими та водієм, яка сталася на трасі поблизу Суботців. Суд визнав ...

17:24, 23 Квітня, 2024

Сьогодні, 23 квітня, Новомиргородська громада повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Руслана Руденка....

17:22, 23 Квітня, 2024

У Кропивницькому завтра, 24 квітня, відбудеться майстерклас із лемківської писанки.

17:21, 23 Квітня, 2024