Медіапроєкт Ukrainian Witness: зберегти пам’ять про жахливі події в країні

10:52, 06 Березня, 2022
image1 1

Стартував медіапроєкт Ukrainian Witness, який покликаний зберегти пам’ять про сьогоднішні жахливі події в Україні та не дати змогу ворогу переписати нашу історію. 

Проєкт ініціював громадський активіст Віталій Дейнега, засновник фонду «Повернись живим». 

Мета проєкту – зафіксувати та показати світу війну, що зараз відбувається у нашій країні. Це будуть хроніки непростого часу, які наші діти будуть дивитися на уроках історії України. Нам необхідна підтримка ЗМІ, адже ми прагнемо спільного – показувати світові реальність без викривлення.  

Чим проєкт унікальний?

Ми маємо довіру від наших хлопців на усіх військових позиціях та отримуємо від них ексклюзивні відео та фото матеріали. Цей контент ми будемо поширювати з коментарями англійською мовою, щоб більше людей розуміли, що відбувається в Україні. Також ми будемо публікувати матеріали для російськомовних користувачів з РФ у соціальних мережах, до яких вони ще мають доступ. Те, що вони зараз бачать у своїх ЗМІ – жорстоке викривлення фактів та подій. На жаль, сайти українських видань для них заблоковані, тож ми посилюємо присутність у Instagram та Telegram. До речі, російськомовний канал вже зібрав понад 93 тисячі користувачів.  

«Ми програвали інформаційну війну в одні ворота. Коли Росія напала на нас минулого тижня, історія повторилася. Ми виявилися неготовими документувати власну ж історію, тож я вирішив це виправити. За кілька днів було «мобілізовано» багатьох відеографів, журналістів, монтажерів
та інших прекрасних людей. Вони вже працюють у різних куточках країни, щоб нашим дітям можна було не розповідати, а показати як все було насправді», – пише Віталій Дейнега на своїх сторінках у соціальних мережах.

Запустили проєкт на таких платформах:

Якщо у вас є якісно зняті сюжети або фото, які ще ніде не публікувалися – надсилайте їх сюди: materials.uw@gmail.com

 

Останні новини по темі

Гуртуймося: Кіровоградщина вже прийняла тисячі евакуйованих родин (ФОТО, ВІДЕО)

Закрити небо над Україною: місцеві депутати доєдналися до спільного звернення (ОНОВЛЕНО)

Читайте також

Учні Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради відзначили День Святого ...

19:18, 6 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України і Дня Святого Миколая, відбулось ...

16:36, 6 Грудня, 2023

У Дитячо-юнацькій спортивій школі № 2 у Кропивницькому стартував набір дітей на безкоштовне навчання ...

16:33, 6 Грудня, 2023