Налагодили виробництво бронежилетів у Кропивницькому (ФОТО)

09:37, 08 Березня, 2022

7 березня перший бронежилет для потреб батальйону територіальної оборони пройшов офіційні випробування. Неофіційно кропивницькі бронежилети отримали назву «Береза-1».

Як розповів на своїй фейсбук-сторінці співголова комісії, яка займалася втіленням проєкту, бізнесмен Максим Березкін, головним завданням команди стало використання кропивницьких потужностей та швидкий пошук і закупівля матеріалів – спеціального металу і тканини.

Місцеве виробництво бронежилетів налагодили за три дні.

«Хочу подякувати своїм колегам за те, що кожен долучився максимально. На себе я взяв закупівлю тканини на тисячу штук бронежилетів. У ці хвилини придбана тканина вже у виробництві, також ми вже встигли випробувати перші зразки виготовлених у Кропивницькому бронежилетів. Сьогодні в Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі відбувся офіційний відстріл бронепластин. Відстріл показав, що наші бронежилети належать до четвертого рівня захисту», – розповів Максим Березкін. 

Крім того, Максим Березкін повідомив, що за власні кошти закупив додатково 500 бронежилетів іноземного виробництва, які також будуть спрямовані на забезпечення територіальної оборони Кіровоградщини.

«Гречка» нагадує про постійно оновлювальний матеріал про те, яка допомога потрібна і куди нести в Кропивницькому. 

Останні новини по темі
У Кропивницькому збирають підписи під зверненням до країн НАТО закрити небо над Україною (ФОТО)
37736 1200x800 2
Uvaga1
Президент призначив нового голову Кіровоградської обладміністрації
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024