Психологічна підтримка і «дистанційка» – як вчитимуться школярі у Кропивницькому?

18:07, 12 Березня, 2022
navchannia

З 14 березня на Кіровоградщині відновлюють дистанційне навчання для школярів.

Як пояснила очільниця міського управління освіти Лариса Костенко, до онлайн-навчань зможуть долучитися і місцеві мешканці, які залишилися у Кропивницькому, і вимушені переселенці, які рятуються від російських обстрілів в обласному центрі, і ті, хто з місцевих мешканців наразі виїхали до інших областей країни або закордон.

При цьому врахують необхідність психологічної підтримки для школярів.

«Освітній процес переходить у дистанційний формат. У перший післяканікулярний тиждень психологи проведуть тренінги для педагогів щодо реагування на кризові емоційні стани. Психологічні служби закладів освіти працюватимуть як центри допомоги усім учасникам освітнього процесу», – сказала вона.

Насамперед навчальний процес зосередиться на повторенні пройденого матеріалу, а подальший матеріал поступово впроваджуватимуть в залежності від його складності. На сайтах закладів освіти розмістять посилання на всеукраїнські онлайн-платформи для дітей різного віку.

Учні кропивницьких шкіл, які разом із батьками виїхали за межі міста, за заявою одного з батьків можуть продовжити навчання в закладі за місцем тимчасового перебування або перейти на індивідуальну (екстернатну, сімейну) форму навчання.

«У разі тривоги необхідно негайно йти в укриття, незважаючи на навчальний процес. Зберігаємо спокій, опікуємося один одним, а навчальну програму обов’язково опануємо!» –  наголосила Лариса Костенко.

Усі школярі, які разом з родинами знайшли прихисток у Кропивницькому, також можуть приєднатися до дистанційного навчання. Освітній процес в дистанційному форматі здійснюється на базі НВО №6 (центральна частина міста). При цьому батькам учнів з інших областей достатньо звернутися до найближчого закладу освіти обласного центру: там їм підкажуть алгоритм дій і допоможуть зробити навчальний процес комфортним. Контактний телефон директорки НВО №6 Надії Кравченко: 0506450125.

У міському управлінні пояснюють, що освітні досягнення учнів з інших областей країни будуть фіксуватися у спеціальних журналах, витяги з яких потім можна буде надавати в інших навчальних закладах.

Раніше «Гречка» публікувала роз’яснення щодо статусу внутрішньо переміщеної особи в Україні.

Останні новини по темі

Гайворонська громада прощатиметься із загиблим захисником Сергієм Бабчуком

groshi1

За прихисток вимушених переселенців громади отримають компенсацію на оплату комуналки

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023