Суспільство

На війні із росією Кіровоградщина втратила ще двох захисників

 Автор: Анастасія Дзюбак. 24981

У війні із російськими загарбниками загинули двоє уродженців Кіровоградської області – Сергій Кондрат’єв і Юрій Кожухар.

vijskovuj

Про загибель новоукраїнця Сергія Кондрат’єва повідомив голова міськради Олександр Корінний.

«Новоукраїнська громада понесла непоправну втрату. У війні із російськими окупантами загинув житель нашого міста. Сергій віддав своє життя під Миколаєвом, рятуючи нас – українців!», – написав він.

Міський голова закликав мешканців стати «живим коридором» від його будинку по вулиці Кропивницького, 37 до вулиці Миколи Вороного 27 березня приблизно о 15:30. Точніший час і місце Олександр Корінний пообіцяв повідомити на своїй фейсбук-сторінці.

Прощальна церемонія за Сергієм Кондрат’євим відбудеться 28 березня о 10:30 біля фасаду МПК «Ювілейний».

Від отриманих поранень 26 березня перестало битись серце мешканця Рави-Руської (Львівська область) підполковника Юрія Кожухара. Він народився 21 лютого 1968 року у селі Плетений Ташлик Маловисківського району Кіровоградської області. Проходив військову службу у Раві-Руській, згодом – у Старичах, Рівному та Львові. Брав участь у бойових діях в зоні проведення АТО/ООС як заступник командира та як командир батальйону.

Юрій Кожухар був викладачем кафедри тактики у Національній академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного. На жаль, 13 березня отримав поранення внаслідок російських ракетних атак по Яворівському полігоні.

У неділю прощання із захисником українського народу відбудеться у гарнізонному храмі апостолів Петра і Павла у Львові, а у понеділок – поховання на міському кладовищі Рави-Руської.

Вічна пам’ять і слава Героям!

Поширюйте

Коментуйте