Податок у 2% – заявки від підприємців прийматимуть і після 1 квітня

16:35, 01 Квітня, 2022

Можливість перейти з 5% до 2% податкової ставки для підприємців на спрощеній системі оподаткування продовжили і після 1 квітня.

Прийняття заявок про перехід на спрощену систему з податковою ставкою у 2% триває і після 1 квітня, інформує Верховна Рада. Йдеться про фізичних осіб-підприємців та суб’єктів господарювання, доходи яких не перевищує 10 мільярдів гривень за календарний рік.

«Український бізнес висловив побажання про необхідність переходу на спрощену систему оподаткування – третя група єдиного податку зі ставкою 2% доходу», – пояснюють у парламенті.

Зазначається, що бажання перейти на новий відсоток оподаткування у спрощеній системі вже висловили 29 585 юридичних осіб та 118 914 ФОПів.

Раніше «Гречка» пояснювала, як подати заявку на перехід на нову ставку оподаткування у спрощеній системі і хто на це має право.

Останні новини по темі
Як стати кондитером: безробітних запрошують на навчання
kondyter
vijskovuj
Зробімо живий коридор: сьогодні громада на Кіровоградщині зустрічатиме загиблого захисника
Читайте також

На Кіровоградщині судитимуть 61-річного мешканця Олександрії, якого підозрюють у “зливанні” ворогу даних про переміщення військової техніки....

10:56, 28 Травня, 2024

Перші планшетні комп’ютери з’явилися на ринку на початку 2000-х років. Тоді новинка зробила справжній фурор. І хоча в наш час цей вид техніки вже не сприймається як щось екзотич...

09:43, 28 Травня, 2024