Понад 20 тисячам працюючих пенсіонерів Кіровоградщини перерахують пенсію: коли чекати на доплату?

10:06, 08 Квітня, 2022

Пенсію перерахують тим пенсіонерам, які працюють, і кому пенсія була призначена або вже перерахована два роки тому і більше. Таких пенсіонерів в Кіровоградській області нині налічується понад 20 тисяч.

Як повідомляє головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, такий перерахунок з 1 квітня щороку проводять без додаткових звернень працюючих пенсіонерів, які станом на 1 березня 2022 року набули право на перерахунок.

Як зміниться розмір пенсії?

Розмір пенсії розраховується для кожного пенсіонера індивідуально і залежить від тривалості набутого страхового стажу (коефіцієнта стажу), величини заробітної плати (коефіцієнта заробітку), а також права на надбавки та підвищення.

Чи потрібно звертатися до органів Пенсійного фонду?

Відповідний перерахунок пенсії буде проведено автоматично, без особистого звернення пенсіонера, на найбільш вигідних умовах, тобто з урахуванням стажу після призначення (перерахунку) пенсії або з урахуванням стажу та заробітної плати після призначення (перерахунку) пенсії.

Коли чекати на доплату?

Оскільки змінено терміни подання звітності, доплатять не раніше червня.

Дані про страховий стаж за січень та лютий 2022 року надійдуть зі звітністю за І квартал та відобразяться в системі персоніфікованого обліку не раніше середини наступного кварталу. Відповідно, автоматичний перерахунок пенсії у 2022 році проведуть в травні-червні (після надходження відомостей про сплату єдиного внеску за вказаний період), із датою перерахунку з квітня місяця та із проведенням відповідної доплати у червні 2022 року.

 

Останні новини по темі
Президент відзначив державними нагородами двох захисників з Кіровоградщини
vijskovuj
telefon ruka
Мобільні оператори анонсували нову систему сповіщення про небезпеку
Читайте також

Сьогодні у суді в Кропивницькому почали розглядати справу про обвинувачення військового у підробці довідки про поранення. Загалом же у судах розглядатимуть три подібних справи, ...

18:04, 12 Квітня, 2024

Гурівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника-земляка Павла Мальцева....

17:43, 12 Квітня, 2024

Національна енергопостачальна компанія “Укренерго” закликала українців економити електроенергію....

15:45, 12 Квітня, 2024