Кіровоградщина отримала тонни медикаментів від міжнародних фондів

14:20, 09 Квітня, 2022

Область отримала багатотонні гуманітарні вантажі з медикаментами від Дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ та Благодійного фонду «Крила надії».

Як повідомляє обласна адміністрація, ліки від ООН та ЮНІСЕФ направили за призначенням, а також розподілять між закладами охорони дитинства і материнства по всій області.

«Передали в обласний перинатальний центр велику кількість універсальних комплектів для прийняття пологів, що прибули в область від ЮНІСЕФ», – уточнив директор обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко.

unicef dopomoga2

Також Кіровоградщина отримала багатотонний гуманітарний вантаж із ліками від БФ «Крила надії». Цей фонд створений 13 років тому і допомагає важкохворим дітям. Медикаменти передадуть у лікарні Голованівського, Новоукраїнського, Олександрійського районів та міста Кропивницького.

lik krula

 Нагадаємо, що наразі у Перинатальному центрі рятують 14 дітей, які народилися передчасно.

Останні новини по темі
З мінімуму продуктів – як приготувати знаменитий яворівський пиріг
Олена Горобець: кропивницький Гуманітарний центр – це не лише про їжу, а про сенси
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024