Аджамська релігійна громада розпочала перехід до ПЦУ (ВІДЕО)

12:40, 17 Квітня, 2022

Віряни в Аджамській громаді на загальних зборах проголосували за перехід до Православної церкви України і сьогодні, 17 квітня, вербні лози освячував вже священник ПЦУ.

Напередодні 347 вірян Аджамської громади під час зборів одноголосно підтримали про перехід від московського патріархату до Кропивницької єпархії ПЦУ.

 Загалом за перехід парафії до Церкви українського підпорядкування в громаді було зібрано близько 1250 підписів. Процес переходу і відповідні реєстраційні зміни тривають – на цьому наголосила голова Аджамської громади Тетяна Зайченко.

«Про перехід говорили ще з 2014 року, проте зараз чаша вже переповнена. Ні про який захват будівель мови не йде – перехід відбувається виключно демократично», – підкреслила вона.

Також Тетяна Зайченко нагадала, що храми будувала громада, тому правомірно, що рішення приймаються місцевими вірянами.

Сьогодні, у Вербну неділю, освячення лози проводилося священнослужителем ПЦУ біля Будинку культури. Місцевий храм був зачинений.

Раніше «Гречка» повідомляла, на Кіровоградщині парафіяни ПЦУ отримали доступ у храм, який виборювали роками. Водночас священнослужителі з Української православної церкви московського патріархату збирають підписи проти московського патріарха Кирила.

Останні новини по темі
Щоб купити необхідне – переселенцям на Кіровоградщині видають продуктові ваучери
У Кропивницькому надають безкоштовну юридичну допомогу переселенцям – контакти
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало черги графіків відключень, які запровадили на Кіровоградщині на 15 червня....

10:21, 15 Червня, 2024

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024