Три школярки з Кіровоградщини перемогли в конкурсі на навчання у Великобританії

15:51, 18 Квітня, 2022

11-класниці Вікторія Клименко, Анастасія Смілянець та 10-класниця Валерія Пустовойт Гайворонського ліцею №2 стали переможницями міжнародного конкурсу НМС. Наступні два роки вони зможуть навчатися у найпрестижніших школах Великобританії.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Гайворонської громади.

Конкурс НМС (Headmasters’ and Headmistresses’ Conference) проводиться фахівцями освіти Великобританії для європейських країн з метою виявлення талановитих дітей – учнів старших класів і надання їм допомоги в отриманні освіти в школах Англії.

З листопада 2021 року по січень 2022 року школярки пройшли цілий ряд випробувань на знання англійської мови та вміння спілкуватися в усному і писемному мовленні.

Переможниці отримали запрошення на навчання.

Вікторія Клименко навчатиметься у незалежній приватній школі-коледжі Пангборн у графстві Беркшир на захід від Лондона. Валерію Пустовойт запрошує на навчання незалежна приватна школа Фелстед у графстві Ессекс, теж недалеко від Лондона. У ці дні організаторами конкурсу підбирається школа для Анастасії Смілянець.

У перспективі, закінчивши таку школу й отримавши атестат про її завершення, учні матимуть можливість навчатися у європейських вишах.

Учні Гайворонської громади неодноразово ставали фіналістами програми НМС, а п’ятеро учнів навіть перемагали в ній і навчалися у приватних школах Великобританії.

«Гречка» нагадує, школяр з Кропивницького виграв грант на навчання в Британії.

 

Останні новини по темі
Кропивничан запрошують на майтер-клас з плетіння кіс
kosa
pasport zakordon
Виїзд з України: треба знову мати закордонний паспорт (ОНОВЛЕНО)
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024