Назвали потенційні ділянки під зведення новобудов для переселенців у Кропивницькому

15:36, 20 Квітня, 2022

Кропивницький став одним із 11 обласних центрів, на території якого реалізовуватимуть державну програму будівництва житла для переселенців. У міськраді вже назвали потенційні місця під забудову.

 

Як повідомив заступник міського голови Олександр Мосін, учасники програми мають діяти оперативно, а будувати швидко та якісно – по європейські. Планується, що будинки зводитимуться типовими конструкціями заввишки 3-4 поверхи. У будівництві мають використовуватися конструкції і матеріали місцевого виробництва.

У міській раді визначилися із земельними ділянками, які можна відвести для новобудов – загалом близько 43 гектарів. Найбільша площа – 38,5 га, по вулиці Генерала Жадова. Тут зможе вирости новий мікрорайон, у такому випадку доведеться також думати про розвиток соціальної інфраструктури: дитячого садочку, школи, закладу охорони здоров’я тощо. Ще одна земельна ділянка площею 3,2 га – на території 101-го мікрорайону по проспекту Університетському і найменша, 0,9 га – на перехресті вулиць Сергія Сєнчева та Родникової.

Усі потенційні будівельні майданчики мають необхідні інженерні мережі водопостачання, каналізації, електропостачання та газопостачання.

«Гречка» нагадує,  раніше у міській раді розповідали, що вже визначилися із трьома земельними ділянками під будівництво, однак конкретних адрес не називали.

 

Останні новини по темі
Необ’єктивне здорожчання ліків під час війни на 50% є злочином – облрада
apteka
pensioneruu
Людей поважного віку запрошують на безкоштовний курс комп’ютерної грамотності
Читайте також

Кропивницький регіон долучився до проєкту «Укрпошта.Аптека», в рамках якого можна замовити доставку ліків до найближчого поштового відділення. Для цього достатньо мати телефон. ...

10:30, 18 Липня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 18 липня, через аварійні роботи жителі мікрорайону Радист тимчасово залишилися без води....

10:09, 18 Липня, 2024

Вихованець кропивницького футболу та колишній півзахисник збірної України Євген Коноплянка оголосив про завершення кар’єри футболіста....

10:03, 18 Липня, 2024