Килими і посуд – мешканців Кіровоградщини закликали допомогти переселенцям у Панчевому (ФОТО)

13:29, 29 Квітня, 2022

Волонтери Новомиргородської громади допомагають із розселенням вимушених преселенців, які приїхали до Кіровоградщини. Для них знайшли будинки, проте для заселення потрібні килими, а також посуд.

«Волонтери Новомиргородщини» наразі допомагають розселяти вимушених переселенців, які рятуються від війни, у селі Панчеве Новоукраїнського району. Тут є і пусті будинки без господарів, також деякі місцеві самі віддають свої будники тим, хто цього дуже потребує. Волонтери допомагають зробити ремонт, налагодити комунікації. Проте є проблеми із підлоговим покриттям, а також потрібні настінні килими. 

«Вже розселили більше 188 людей. Проте там підлога така, що потрібно хоча б якісь килими, щоб можна було ходити. Місцеві мешканці вже дали, у кого що було, проте потрібні ще», – розповіла волонтерка Валентина Онищенко.

Завдяки килимам будинки стають комфортнішими і затишнішими.

Pan4eve2

Pan4eve6

Pan4eve1

Pan4eve4

Тож мешканців Кіровоградщини, зокрема і Кропивницького, які можуть віддати килимові покриття, паласи, доріжки – закликали не залишатися осторонь. Крім того, потрібен посуд – каструлі та сковорідки. Волонтери мають автівку, тож можуть приїхати і відвезти необхідне. Якщо можете допомогти, телефонуйте 0664817613 (Валентина).

 Як повідомляла «Гречка», на Кіровоградщині створять гуртові житла для людей, які були вимушені рятуватися від бойових дій.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині відкрили обласний центр арттерапевтичної допомоги «Ресурс»
artterapiya1
Gaz
ЄС та Україна без російського газу: які альтернативи шукатимуть і що чекає споживачів
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024