Декомунізація триває: у Кропивницькому прибрали «власть совєтам» (ФОТО)

15:07, 04 Травня, 2022

У Кропивницькому декомунізували напис, який десятки років залишався у центральній частині міста і прославляв радянську партію.

Йдеться про зображення на стіні палацу культури імені Компанійця. Тут залишилася частина мозаїки у радянській стилістиці червоного кольору, з уривком пропагандистської комуністичної фрази «Вся власть советам» («Вся влада радам»).

Сьогодні, 4 травня, це зображення замалювали. Фотографії у своєму телеграм-каналі виклав голова обласної ради Сергій Шульга.

dekomun 1

dekomun 3

«Ще один об‘єкт у Кропивницькому декомунізували», – прокоментував голова облради.

Нагадаємо, раніше у місті демонтували пам’ятник комсомолці у сквері імені Кондакова, а також декомунізували стелу біля загону рятувальників у центрі Кропивницького.

Як повідомляла «Гречка», громадський активіст Олександр Ратушняк запропонував зняти погруддя Пушкіну, що наразі стоїть біля педагогічного університету в Кропивницькому.

Останні новини по темі
«Файно Маркет» влаштував міні-свято для дітей переселенців
1651662897595
kursi05 06
ЦДПУ проводить безкоштовні курси підготовки до Національного мультипредметного тесту
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024