Укрпошта анонсувала продаж нової марки про русскій воєнний корабль – де придбати

18:41, 20 Травня, 2022

Укрпошта анонсувала випуск в оббіг нової марки про російський воєнний корабель, який поступить у продаж з понеділка, 23 травня.

Нова марка матиме два номінали: «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!» F для листування по Україні та «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!» W для міжнародних відправлень.

«Марку випускаємо 23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40 день після трагічної загибелі російського військового крейсеру «москва», – зазначили у пресслужбі Укрпошти.

Вартість аркуша у три марки та три купони становить 69 гривень для номіналу F та 4,5 долари для міжнародних відправлень. При продажу працюватиме обмеження: на одного покупця не більше двох блоків по три марки будь-якого номіналу.

Марки продаватимуть у більш ніж 1500 відділеннях по Україні. Перевірити графік найближчого працюючого відділення можна тут: bit.ly/openhours22. Також замовити марки і мерч можна буде на п’яти онлайн-майданчиках, зокрема міжнародних.

Нагадаємо, що 20 травня – останній день голосування за наступний патріотичний дизайн марки від Укрпошти. Проголосувати можна через мобільний додаток «Дія» (вкладка «Опитування» в сервісі «Послуги») та на фейсбук-сторінці компанії. 

Як повідомляла «Гречка», раніше у Кропивницькому відбулося офіціне погашення марки «Русскій воєнний корабль, іді …!».

Останні новини по темі
НБУ відпустив курс гривні на продаж готівки в обмінниках
groshi
krok sitka
Кропивничан закликали доєднатися до плетіння сіток для захисників (ВІДЕО)
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024